Dołącz do nas

Dołącz do nas – u nas praca staje się pasją


Pozycję jednego z największych producentów świec na świecie zawdzięczamy przede wszystkim ambicji, wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Dzięki ich zaangażowaniu KORONA Candles Sp. z o.o.. podlega ciągłemu rozwojowi.

Tworzymy zgrany zespół ludzi, którzy:
  • podzielają wartości KORONA Candles Sp. z o.o..,
  • są odważni i gotowi do podejmowania śmiałych wyzwań,
  • odnajdują pasję w tym co robią,
  • szybko się uczą,
  • mają potencjał i są gotowi do ciągłego rozwoju osobistego i zawodowego
Od naszych pracowników oczekujemy innowacyjności,  kreatywności  oraz otwartości na nowe doświadczenia. Nasz sukces oparty jest na fachowości, pracy zespołowej i efektywnym działaniu, dzięki którym jesteśmy najlepsi w tym co robimy. I jesteśmy z tego dumni.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych:
„Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.”
Nelson Mandela


Doceniamy indywidualność i różnorodność, a przede wszystkim zdolność do pracy w zespole.
Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, we współpracy z przedstawicielami największych sieci handlowych na świecie.

Poszukujemy ambitnych pracowników otwartych na zmiany i nowe doświadczenia zawodowe, gotowych do podejmowania śmiałych wyzwań.

Od osób aplikujących na stanowiska produkcyjne oczekujemy gotowości do ciągłego pogłębiania wiedzy w zakresie programów poprawy produktywności.

Znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego, jest dla nas priorytetową umiejętnością na stanowiskach administracyjnych. Od czasu uruchomienia fabryki KORONA Candles Inc. w Stanach Zjednoczonych, znajomość języka angielskiego jest mile widziana także na wielu stanowiskach produkcyjnych i w utrzymaniu ruchu.