Rekrutacja / Działy, w których możesz pracować

Dział badań i rozwoju produktu


Dział Badań i Rozwoju składa się z szerokiego grona Specjalistów, reprezentujących różnorodne dziedziny nauki i techniki - począwszy od chemii oraz inżynierii produkcji, poprzez zarządzanie projektami i mechanikę, a skończywszy na wiedzy artystycznej i wzornictwie. Ich pasja oraz zaangażowanie przyczyniają się do ciągłego udoskonalania produktów KORONA Candles Sp. z o.o. Dział Badań i Rozwoju składa się z 4 współpracujących ze sobą mniejszych działów:
  • Dział Badań i Rozwoju - odpowiada za tworzenie nowych, oraz udoskonalanie już istniejących, receptur do produkcji świec. Dzięki stosowaniu innowacyjnych surowców, oraz możliwości stosowania nowoczesnych rozwiązań naukowych i technologicznych, świece produkowane w KORONA Candles Sp. z o.o. są w czołówce świec produkowanych na całym świecie. W realizacji innowacyjnych projektów pomaga kompleksowo wyposażone laboratorium chemiczno-technologiczne, a uzyskiwane rezultaty otaczane są niezwłocznie opieką patentową.
  • Dział Wzorcowni - nazywany wśród naszych Pracowników "Magiczną Kuchnią", w której w trybie całodobowym powstają nowe wzory i kolory świec. To tutaj tworzone są pierwsze egzemplarze świec, prezentowanych następnie naszym Klientom. Dział Wzorcowni odpowiada także za przygotowanie wzorów świec do testów na etapie projektowania i wdrażania nowych produktów.
  • Dział Technologiczny - odpowiedzialny za weryfikację możliwości produkcyjnych oraz proces wdrożenia technologii projektów świec, opracowanych przez Dział Innowacji oraz Dział Wzorcowni. Pracownicy dokonują weryfikacji założeń i receptur, a następnie parametryzują je na potrzeby produkcji, tworząc jednocześnie niezbędną dokumentację i szkoląc operatorów maszyn produkcyjnych.
  • Dział Zarządzania Projektami - odpowiedzialny za koordynację prowadzonych projektów oraz weryfikację ich zgodności z założonym budżetem. Pracownicy zajmują się także kontrolą terminowości całego procesu produkcyjnego wraz z dostawą do Klienta.