Rekrutacja / Działy, w których możesz pracować

Dział techniczny

Dział Techniczny zajmuje się opracowywaniem oraz kompleksowym wdrażaniem projektów inwestycyjnych. Zakres realizowanych zadań jest wyjątkowo obszerny, począwszy od zbierania założeń danego projektu, poprzez selekcję najlepszych rozwiązań techniczno-handlowych, realizację zakupu i uruchomienia, a skończywszy na oddaniu urządzeń i linii technologicznych do produkcji gotowych produktów.

Wdrażane inwestycje sprzyjają uzyskiwaniu produktów o najwyższej jakości, spełniających wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Każdy nowy produkt to dla Działu Technicznego nowe i ciekawe wyzwanie. Dzięki temu praca w tym dziale umożliwia naszym Pracownikom ciągły rozwój i daje dużą satysfakcję.

W skład Działu Technicznego wchodzi również Dział Utrzymania Ruchu, który odpowiada za utrzymanie parku maszynowego w stanie gotowości do ciągłego procesu produkcyjnego. Doświadczony zespół wykwalifikowanych mechaników, automatyków oraz elektryków zapewnia pełną sprawność techniczną urządzeń. Jednocześnie we współpracy z Działem Technicznym prowadzone są prace w zakresie modernizacji dotychczas wykorzystywanych linii produkcyjnych, a także przy pierwszych uruchomieniach nowych.

Dzięki ciągłemu powiększaniu parku maszynowego o najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, a także poprzez prowadzone w tym zakresie szkolenia, Pracownicy Działu Utrzymania Ruchu mają możliwość bieżącego pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji technicznych.